Fillimi / Lifestyle / Abigail provokon në rrjete sociale. Shihni foton e nxehtë për sot

Abigail provokon në rrjete sociale. Shihni foton e nxehtë për sot

Modelja dhe aktorja e njohur, Abigail Ratchford nuk ka munguar as sonte në rrjetet sociale. Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka shpërndarë një foto me anë të së cilës ka provokuar me gjoksin e saj. Ratchford numëron pas vetës më shumë se 6 milionë ndjekës në Instagram dhe kjo falë hireve të saj trupore.

Comments

comments

Rreth Kl Ma

Gjej gjithashtu

Demi Rose, i heq të gjitha!

Format e saj të bëshme dhe gatishmëria për t’i treguar ato gjithmonë me guxim e …