Fillimi / Aktualitet / Çfarë do të bëj Veliaj pas mandatin të parë si kryetar bashkie?
e4_1483824535-3329857

Çfarë do të bëj Veliaj pas mandatin të parë si kryetar bashkie?

I pyetur gjatë emisionit “Xing me Ermalin” nga Mamaqi se çfarë do të bënte pas mandatin të parë si kryetar bashkie, Erion Veliaj është përgjigjur se do të donte një mandat të dytë.

“Nëse njerëzit janë të kënaqur përse jo mos të më japin dhe mandatin e dytë,”-është shprehur kryetari i bashkisë së Tiranës, Veliaj

 

Comments

comments

Rreth Redaksia

Gjej gjithashtu

provim-1_1487573336-2896488

Kualifikimi i mësuesve më 15 prill, ja çfarë duhet të mësoni

Mësuesit e arsimit parauniversitar në të gjithë vendin do t’i nënshtrohen provimit të kualifikimit në …