Fillimi / Modë / Çmenden tendencat e thonjëve për 2017-ën (Video)
15877264_1886628044901984_8238898002840780800_n

Çmenden tendencat e thonjëve për 2017-ën (Video)

Tani, ka një tendencë të re që vjen nga arti korean i thonjve dhe që pritet të jetë një prej tendencave që do të pushtojnë 2017-ën.

Manikyristja nga Koreja e Jugut, Eunkyung Park, themeluese e Unistella Salon, ka krijuar një trend të ri të thonjve që shkëlqejnë: diamond nails (thonj diamanti). Siç mund ta shihni, asgjë nuk e konkurron në këto video.

Park shpjegon se teknika për të pasur thonj të tillë është pak a shumë e ngjashme me thonjtë pasqyrë. Shikoni më poshtë mënyrën se si të keni të tillë thonj këtë pranverë.

 

Comments

comments

Rreth Kl Ma

Gjej gjithashtu

modelet-e-kolme-1

FOTOT/ Java e modës në New York, zbuloni se cilat modele femërore përbëjnë trendin 2017

Nuk do të ketë më vuajtje dhe stërmundime për vajzat në palestër, vrapime të lodhshme, …