Fillimi / Lifestyle / Edhe Viola imiton Tunën. Prek “zogun”

Edhe Viola imiton Tunën. Prek “zogun”

Viola Spiro, së fundi ka shtuar aktivitetin e saj në rrjetet sociale. Bukuroshja bjonde e cila është veshur krejtësisht me të zezën duket me shumë stil dhe klas. Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka shpërndarë një foto, derisa dukshëm ka provokuar duke vendosur dorën mbi “zogun” e saj.

Comments

comments

Rreth Kl Ma

Gjej gjithashtu

Katie Price: Burri më tradhtonte me dadon

Katie Price, fytyra e njohur në televizionin anglez ka bërë një deklaratë shokuese. Ajo ka …