Fillimi / Kulture / I ftohti ngrin Teatrin Kombëtar, njoftimi i papritur për aktorët dhe publikun

I ftohti ngrin Teatrin Kombëtar, njoftimi i papritur për aktorët dhe publikun

 

Njoftimi i Teatrit Kombëtar 

 Teatri Kombëtar ju njofton se pët shkak të temperaturave shumë të ulëta të këtyre ditëve, ngrica ka prekur tubacionet që furnizojnë me ujë kaldajën e teatrit duke e bërë të pamundur funksionimin e saj. Për këtë arsye shfaqjet e programuara për datat 12-13-14-15 Janar nuk do të jepen. I kërkojmë ndjesë publikut dhe rishihemi së shpejti në sallën e Teatrit Kombëtar!

 

1

Comments

comments

Rreth KL AL

Gjej gjithashtu

VIDEO/ “Spider-Man: Homecoming”, filmi që pritet të thyej rekordet e shikueshmërisë

Filmi i ri për Spider-Manin do të lansohet këtë verë, ndërsa Marvel dhe Sony Pictures …