Fillimi / Lifestyle / “Love” zhvesh vajzën e Sylvester Stalone

“Love” zhvesh vajzën e Sylvester Stalone

Aktori i famshëm i filmave aksion, Sylvester Stalone është baba i tri vajzave.

Është 18- vjeçarja, Sistine ajo e cila së fundi ka realizuar një fotosesion ku dhe ka marrë vëmendjen e medias rozë.

Sistine është zhveshur për kalendarin e të famshmes “Love”.

Modelja e ardhshme, që i ngjan shumë nënës së saj, ish-modeles Jennifer Flavin, duket se po ndjek të njëjtën rrugë në fushën e modelimit dhe vlen të përmendet se duket vërtet mahnitëse.

Comments

comments

Rreth Kl Ma

Gjej gjithashtu

Demi Rose, i heq të gjitha!

Format e saj të bëshme dhe gatishmëria për t’i treguar ato gjithmonë me guxim e …