Fillimi / Aktualitet / Bota shqiptare / Noizy lë ‘qelinë’, shikoni foton e parë që publikon
noizy-4-1200x630

Noizy lë ‘qelinë’, shikoni foton e parë që publikon

Arrestimi i noizit ka zgjatur vetëm një natë.

Mesaduket reperi është lënë i lirë dhe mund të lëvizë lirisht në rrugët e vendit. 

Vetë Noizy ka publikuar një foto në SnapChat me mbishkrimin Tirana.

noizy

Comments

comments

Rreth dnal

Gjej gjithashtu

Kongresi i 40 shenjtoreve

Skandali/ Manastirit të “40 Shenjtorëve” i del pronari. Hipotekohet monumenti i kulturës i shekullit VI

Një sipërfaqe e madhe toke prej 40 hektarësh ku ndodhet edhe manastiri i 40 Shenjtorëve …