Fillimi / Lifestyle / Vajzat e vendosën, duan t’ju lënë pa gjumë

Vajzat e vendosën, duan t’ju lënë pa gjumë

Ylli televiziv, Chloe Khan duket të ketë kaluar një ditë të mirë me shoqet e saj. E as në rrjetet sociale nuk kishte se si të mungonte qoftë edhe një foto. Si gjithmonë ajo e ka hobi të shfaqet provokative, andaj e tillë është shfaqur edhe sonte. Khan ka pozuar vetë e katërta, dhe secila është dukur më seksi se tjetra.

Comments

comments

Rreth Kl Ma

Gjej gjithashtu

Katie Price: Burri më tradhtonte me dadon

Katie Price, fytyra e njohur në televizionin anglez ka bërë një deklaratë shokuese. Ajo ka …