Fillimi / Jete / Reportazhe / Këto janë pamjet më të mira nga Britania (Foto)

Këto janë pamjet më të mira nga Britania (Foto)

Sigurisht se Britania është një ndër vendet që shumë njerëz duan ta vizitojnë.

Kurse pamja nga maja e malit ‘Snowdon’ është emëruar si më e mira në Britani.

Një sondazh mbarëkombëtar nga Stonehenge ka zbuluar disa nga pamjet më të mira britanike-dhe kjo ishte frymëzuese, transmeton Indeksonline.

Maja e lartë në Uells zyri vendin e parë në një sondazh prej më shumë se 2 mijë e 500 njerëzve.

Më poshtë mund të shihni fotografitë e këtyre pamjeve:

Comments

comments

Rreth Kl Ma

Gjej gjithashtu

Pamje panaromike të Norvegjisë në shekullin e 19-të [Foto]

Nga fjordet panoramike të akullt, në fshatrat e përgjumura rurale, këto imazhe mahnitëse të kolorizuara …