Fillimi / Inovacion / Apple lançon edhe kufjet e reja, janë pa kabllo (Foto)

Apple lançon edhe kufjet e reja, janë pa kabllo (Foto)

 

Apple i ka lansuar në heshtje edhe kufjet e reja. Pas prezantimi të iPhone X, Apple ka lansuar kufjet e quajtura urBeats 3.

Kufjet janë pa kabllo, janë tejet praktike ndërsa kanë edhe material magnetik. urBeats 3 vijnë më ngjyrë ari, të zezë dhe gri.

Kufjet janë me prizë 3.5mm. Çmimi fillestar në treg i këtyre kufjeve është 99.95 dollarë.

Comments

comments

Rreth Kl Ma

Gjej gjithashtu

Oppo zyrtarizon modelin F5, sjell kamerën me inteligjencë artificiale

Pas një muaji me reklama dhe promovime, Oppo F5 është bërë zyrtar. Pasuesi i Oppo …