Fillimi / Lifestyle / Demi Rose pozon topples në Ibiza (Foto)

Demi Rose pozon topples në Ibiza (Foto)

Demi Rose me këtë dukje mund t’i bëjë xheloze miliona gra në botë.

Secili mashkull që ka sy dhe ndjenja do të “ngushtohet” nga dukja e kësaj bukurosheje.

Madje kur fotot e saj janë provokuese, edhe tejkalimi i kësaj situate duket më i vështirë.

Comments

comments

Rreth Kl Ma

Gjej gjithashtu

Ermali e zëvendësoi me bionden seksi, ja si reagon Rasheli!

Ende pa u mbushur një javë nga largimi i bukuroshes Rashel Kolaneci nga emisioni “Xing …