Fillimi / Lifestyle / Fytyrat publike dhe sozitë e tyre, ndër ta edhe një shqiptarë (Foto)

Fytyrat publike dhe sozitë e tyre, ndër ta edhe një shqiptarë (Foto)

Shumë rrallë ose kurrë nuk na rastisë që të takojmë njerëz me tipare apo pamje të njejtë si tonën.

Por kur je fytyrë publike lehtë mund të gjendet sozia jote, shkruan Indeksonline.

Më poshtë po ua sjellim disa nga fytyrat publike që kanë sozitë e tyre nëpër botë.

Ndër ta edhe një shqiptarë, i cili ka ngjajshmëri të madhe me këngëtarin britanez Zayn Malik.

Kourtney Kardashian dhe Daisy Gonzales

Selema Gomez dhe Sofia Solares

Justin Bieber dhe Marcelle Riekmann

Ariana Grande dhe Jacky Vasquez

Zayn Malik dhe Flamur Ukshini

Taylor Swift dhe Olivia Oblivious

Comments

comments

Rreth Kl Ma

Gjej gjithashtu

Ermali e zëvendësoi me bionden seksi, ja si reagon Rasheli!

Ende pa u mbushur një javë nga largimi i bukuroshes Rashel Kolaneci nga emisioni “Xing …