Fillimi / Lifestyle / Kim shkëlqen në daljen e radhës (Foto)

Kim shkëlqen në daljen e radhës (Foto)

Kim Kardashian dhe Kanye West janë parë bashkë mbrëmë në një darkë në Los Anxhelos. Çifti i famshëm janë përcjellur nga paparacit në çdo lëvizje të tyre ne daljen e radhës.

Kim dukej seski, deri në një foto ku vërehej fytyra e saj e cila dukej sikur të ishte plastike.

Çifti thuhet se është duke biseduar mundësinë për të ndërruar vendbanim pasi që janë lodhur nga përcjelljet e tepërta mediatike.

Comments

comments

Rreth Kl Ma

Gjej gjithashtu

Ermali e zëvendësoi me bionden seksi, ja si reagon Rasheli!

Ende pa u mbushur një javë nga largimi i bukuroshes Rashel Kolaneci nga emisioni “Xing …