Fillimi / Mister / Kuptimi i emrave sipas Alfabetit. Zbuloni tuajin

Kuptimi i emrave sipas Alfabetit. Zbuloni tuajin

A : Je i çuditshem
B : Ti i pelqen njerezit.
C : Mendon shume
D : Ke shume personalitet te mire.
E : Puthe shume mire
F : Njerezit te admirojne.
G : Nuk i lejon njerezit qe te te komandojne.
H : Ke pamje te mire.
I : Ke sy te bukur
J : Ti e jeton jeten per qejf.
K : Je shume mistrec/e.
L : Te gjithe Te Duan
M : Te pelqen te zbavitesh.
N : Je shume seksi.
O : Je shume i/e mire ne krevat.
P : Je shume i njoftur nga njerez te ndryshem.
Q : Je hipokrit.
R : I çmendur.
S : Bie leht ne dashuri.
T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
U : Te pelqen te drejtosh.
V : Nuk je shume qesharak.
W : E ke mendjen te madhe.
X : Nuk ke deshire te drejtohesh nga ndokush.
Y : Te pelqen te jesh aktiv.
Z : Gjithmone i gatshem

Comments

comments

Rreth Kl Ma

Gjej gjithashtu

Arkeologët hasin rroba me fjalët “Allah” dhe “Ali” në varre vikingësh në Suedi

Mbi varret e vikingëve që datojnë nga shekulli i nëntë në Suedi, janë gjetur rroba …