Fillimi / Sport / Liverpool pas mbrojtësit të Lazios

Liverpool pas mbrojtësit të Lazios

Liverpool është i gatshëm ta transferojë mbrojtësin e Lazios, Stefan de Vrij, gjatë afatit kalimtar veror vitin e ardhshëm.

Calciomercato raporton se përvec interesimit të madh për mbrojtësin e Southampton Virgil van Dijk, Liverpool e dëshiron edhe de Vrij, transmeton exopress.

De Vrij do të mbetet pa kontratë në fund të këtij sezoni dhe ende nuk është pajtuar me Lazion për një kontratë të re.

Për të janë të interesuara edhe Borussia Dortmund dhe Juventus.

Comments

comments

Rreth KL AL

Gjej gjithashtu

Casillas në Premierligë

Iker Casillas gjatë janarit pritet të transferohet në Premierligë. E ardhmja e portierit spanjoll, Iker …