Fillimi / Sport / Milan me mungesa ndaj Austria Vienna, ja lojtarët e ftuar për këtë ndeshje

Milan me mungesa ndaj Austria Vienna, ja lojtarët e ftuar për këtë ndeshje

Milan e ka publikuar sot listën e lojtarëve të ftuar për ndeshje kundër Austria Vienna në kuadër të fazës grupore të Europa Ligë, e cila do të zhvillohet të enjten.
Ricardo Rodriguez, Fabio Borini dhe Andrea Conti janë lënë jashtë skuadrës së Milanit nga trajneri Montella.

Rodriguez dhe Borini janë lënë jashtë për arsyeje teknike, ndërsa Conti është duke u rikuperuar nga lëndimi i nyjës.

Kjo është lista e të ftuarave: A Donnarumma, G Donnarumma, Storari; Abate, Antonelli, Bonucci, Calabria, Musacchio, Romagnoli, Zapata; Biglia, Bonaventura, Calhanoglu, Kessie, Locatelli, Montolivo; Cutrone, Kalinic, Silva, Suso

Comments

comments

Rreth KL AL

Gjej gjithashtu

Një tifoz i Juventusit humb jetën gjatë derbit të Torinos

Juventusi dje fitoi me rezultatin e thellë 4-0 derbin me Torinon duke e mabjtur “zonjën …