Fillimi / Aktualitet / Ndodhia tragjike, ja pse u vesh me të zeza deputetja e PS-së

Ndodhia tragjike, ja pse u vesh me të zeza deputetja e PS-së

Deputetja e Partisë Socialiste për Lushnjen, Tatjana Piro, ka tërhequr vëmendjen e mediave, pasi në seancat e para është shfaqur e veshur me të zeza.

Arsyeja e këtij veprimi është tronditës.

Mësohet se ajo pak kohë më parë, ka humbur djalin dhe vëllain në një aksident tragjik.

Kjo gjë bëhet me dije nga fotografi Agim Rama, që shkruan:

Adelina Rista me deputeten e Lushnjes Tatiana Piro, një nënë me shumë dhimbje nga fatkeqësitë e jetës.

Urimë në mandatin e parë dhe ngushëllime të sinqerta”.

Comments

comments

Rreth KL AL

Gjej gjithashtu

185 punonjësit e ‘Vettingut’ dhe superpagat e tyre

Nënkryetari i Komisionit të Ligjeve, Eduard Halimi ka paraqitur në komision sot relacionin për strukturat …