Fillimi / Breaking News / Ngjarja e çuditshme në Vlorë, vihet nën hetim 51-vjeçari: I vuri flakën dyshekut të nënës

Ngjarja e çuditshme në Vlorë, vihet nën hetim 51-vjeçari: I vuri flakën dyshekut të nënës

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur dje në Vlorë, ndërsa policia ka referuar materialet në prokurori për një 51-vjeçar.

Sipas të dhënave zyrtare, 51-vjeçari me iniciale R.B. ka qenë në banesën e nënës 75-vjeçare në lagjen “Pavarësia”, dhe duke dashur të djegë disa letra ka ndezur një shkrepëse por i ka vënë flakën dyshekut.

Pas ngjarjes policia ka referuar materialet në Prokurori për veprime të mëtejshme për veprën penale “Shkatërrimi i pronës nga pakujdesia”, vepër kjo për të cilën parashikohet gjobë ose burgim gjer në tre vjet.

Comments

comments

Rreth KL AL

Gjej gjithashtu

Drogë në Greqi, arrestohet greku, shpallet në kërkim shqiptari

Një 24-vjeçar grek i arrestuar dhe një shtetas shqiptar i shpallur në kërkim është bilanci …