Fillimi / Inovacion / Nuk po ju hapet Facebook Messenger? Ja si ta rregulloni

Nuk po ju hapet Facebook Messenger? Ja si ta rregulloni

Facebook Messenger duket se është duke pasur probleme në celularët iPhone të cilët janë përditësuar me iOS 11.

Përdoruesit e Apple po raportojnë gjithandej nëpër Twitter se po kanë probleme me hapjen e Facebook Messenger.

Sapo po klikojnë për ta hapur atë, ekrani i celularit po bëhet i zi dhe po hiqet aplikacioni, shkruan Express.

Por, duket se ka një mënyrë për ta rregulluar këtë. E gjitha çfarë duhet të bëni është:

1. Ta fshini Facebook Messenger
2. Ta ristartoni celularin
3. Ta ri-instaloni Facebook Messenger

Për problemet me Facebook Messenger raportuan përdoruesit e Apple në Twitter.

Comments

comments

Rreth KL AL

Gjej gjithashtu

Oppo zyrtarizon modelin F5, sjell kamerën me inteligjencë artificiale

Pas një muaji me reklama dhe promovime, Oppo F5 është bërë zyrtar. Pasuesi i Oppo …