Fillimi / Lifestyle / Të ndarë, por shikoni çfarë ka bërë Armela për Damianon

Të ndarë, por shikoni çfarë ka bërë Armela për Damianon

Lidhja e tyre morri fund menjëherë pas daljes nga Big Brother 9.

Armela Hyseni dhe Damiano Agalliu ishin një nga çiftet që shkaktuan shumë polemika brenda edicionit të dashurisë, por me sa duket lidhja e tyre nuk ishte e thënë të zgjaste.

Edhe pse ndarja u shoqërua me ‘thumba’ virtualë duket se mes tyre ka mbetur ende simpati.

Armela ka uruar Damianon për hapin e tij të parë në muzikë. Pasi publikoi këngën e tij ‘Dashnia’, duket se Armela është një nga fanset e tij si këngëtar.

Armela  ka postuar këngën e Damianos duke shkruar: “Urime. Ja dole”.

Para pak kohësh u hamendësua se kjo këngë mund të ishte dedikim për të, por Damiano hodhi poshtë të gjithë zërat dyshues. 

Comments

comments

Rreth KL AL

Gjej gjithashtu

Ermali e zëvendësoi me bionden seksi, ja si reagon Rasheli!

Ende pa u mbushur një javë nga largimi i bukuroshes Rashel Kolaneci nga emisioni “Xing …