Fillimi / Kulture / Traileri i ri i ‘Fifty Shades Freed’ do t’ju bëjë të djersiteni (Video)

Traileri i ri i ‘Fifty Shades Freed’ do t’ju bëjë të djersiteni (Video)

Fifty Shades Freed sapo ka lëshuar trailerin më të fundit dhe është ‘goxha seksi’, si zakonisht.
Por, këtë herë në film do të ketë martesë, shumë ndjekje me vetura dhe me gjasë një vrasje.

Dhe padyshim se do t’ju pëlqejë edhe fundi i tij, me Anastasian e cila do të tmerrohet në fund

Traileri i plotë i filmit do të debutojë në nëntor dhe filmi do të dalë nëpër kinema në ditën e Shën Valentinit.

Comments

comments

Rreth KL AL

Gjej gjithashtu

Shërim të shpejtë e faleminderit Ҫim Xhepa!

Një të enjte të shëmtuar Shqipërie, mbledhur e rrudhur një dorë nga sherre banale, debate …