Fillimi / Kryesore / VIDEO/ Lëndohet Papa Françesku, përplas kokën në makinën e tij

VIDEO/ Lëndohet Papa Françesku, përplas kokën në makinën e tij

Papa Françesku ka marrë lëndime të lehta në kokë pas një incidenti.

Pas frenimit të shpejtë të automjetit në Kartagjenë, Ati i Shenjtë goditi me kokë një pjesë të tij.

Incidenti ndodhi, teksa Papa po përshëndeste turmën, ndërsa stafi i tij deklaroi se është duke i trajtuar plagët me akull.

Gjatë vizitës në Kolumbi Papa Françesku do të ndalojë edhe në Bogota dhe Medellin, ndërsa pritja në Kartagjenë ka qenë e madhe.

Papa Françesku
Lëndimi qe pesoi Papa

Comments

comments

Rreth Redaksia

Gjej gjithashtu

Njoftim i rëndësishëm për Lotarinë amerikane: Të gjitha aplikimet e deritanishme janë të pavlefshme, programi nis nga e para

Aplikimet e deritanishme për lotarinë amerikane DV-2019 janë shpallur të pavlefshme. Njoftimin e ka bërë …