Fillimi / Sport / Barcelonës i mungon edhe një yll ndaj Bilbaos

Barcelonës i mungon edhe një yll ndaj Bilbaos

Javier Mascherano do të mungoj në ndeshje ndaj Athletic Bilbaos. Athletic Bilbao dhe Barcelona do të përballen sonte, nga ora 20:45, në kuadër të xhiros së dhjetë të La Ligës.

E përditshmja sportive katallane, Mundo Deportivo, ka zbuluar se në këtë takim Barcelona do të jetë pa Javier Mascheranon, i cili ka pësuar një lëndim, përcjell Express.

Barcelona në këtë ndeshje do të jetë edhe pa gjatë lojtarë si: Andres Iniestan, Thomas Vermalenin, Ousmane Dembelen, Rafinhan, Arda Turanin dhe Aleix Vidalin, të cilët janë të lënduar.

Comments

comments

Rreth Redaksia

Gjej gjithashtu

Coutinho refuzon skuadrën e madhe evropiane

Philippe Coutinho ka refuzuar transferimin në Paris Saint-Germain. Pas Neymarit dhe Kylian Mbappes, Paris Saint-Germain …