Fillimi / Lifestyle / Çka po bënë Qëndresa derisa Labi po shëtitet nëpër Dubai?

Çka po bënë Qëndresa derisa Labi po shëtitet nëpër Dubai?

Moderatori i “1 kafe me Labin”, aktualisht ndodhet në Emiratet e Bashkuara. Labi, është në mes të qytetit luksoz të Dubait.

Moderatori ka shkuar atje për të realizuar një edicion të emisionit të tij të së dielës, duke e lënë nusen në shtëpi.

Siç kuptojmë, Qëndresa po qëndron në Pejë tek familja e Labit. Siç është thënë, ajo është shtatzëne dhe duket se kjo është arsyeja që nuk ka mundur të udhëtoj bashkë me të shoqin, shkruan “Kosovarja”.

A do të ketë muaj mjalti për çiftin e ri? Pritet për tu parë.

Comments

comments

Rreth Redaksia

Gjej gjithashtu

Dardani e Florenta kapen mat së bashku në dasmën e Labit

Këtë vit shumë fytyra të njohura publike gjetën personin e zemrës, disa prej tyre edhe …