Fillimi / Lifestyle / Dardani e Florenta kapen mat së bashku në dasmën e Labit

Dardani e Florenta kapen mat së bashku në dasmën e Labit

Këtë vit shumë fytyra të njohura publike gjetën personin e zemrës, disa prej tyre edhe kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Fund beqarisë i dhanë edhe moderatori i njohur Labinot Gashi-Labi me të fejuarën e tij Qendresa Bajramin, transmeton Gazeta Express.

Në mesin e pothuajse 700 personave të ftuar, kishte edhe shumë artistë e yje të njohura.

Ndoshta nuk e keni pritur, mirëpo gjatë tërë dasmë së bashku në një tavolinë kanë qenë basketbollisti i njohur Dardan Berisha dhe Florenta Islami.

Dyshja e shumë përfolur ishin parë së bashku madje edhe duke vallëzuar.

Comments

comments

Rreth Redaksia

Gjej gjithashtu

Ermali e zëvendësoi me bionden seksi, ja si reagon Rasheli!

Ende pa u mbushur një javë nga largimi i bukuroshes Rashel Kolaneci nga emisioni “Xing …