Fillimi / Aktualitet / Demokratët mbarojnë mbledhjen e grupit me një surprizë për Sali Berishën

Demokratët mbarojnë mbledhjen e grupit me një surprizë për Sali Berishën

Këtë të hënë në selinë blu është mbajtur mbledhja e grupit parlamentar dhe në fund të saj ka dalë për një prononcim për mediat Lulzim Basha.

Por pëpara se mbledhja të konsiderohej e mbyllur dhe Basha të dilte për të deklaruar aksionin politik për këtë javë, ka patur një surprizë për ish liderin e PD-së Sali Besha.

Dita e djeshme ka qenë datëlindja e 73-të e ish kryeministrit, dhe këtë të hënë, kolegët e tij deputetë e i kanë bërë një surprizë të këndshme.

Comments

comments

Rreth Redaksia

Gjej gjithashtu

Lufta kundër kancerit, ambasada e SHBA:Burrat mbështesin rozën

Ambasada e SHBA në Tiranë ka përzgjedhur si “foto dite’ për sot një moment, që …