Fillimi / Aktualitet / FOTOT/ Ja disa prej themeluesve të “Frontit Opozitar”, spikasin Kokëdhima, Ndoka dhe Mediu

FOTOT/ Ja disa prej themeluesve të “Frontit Opozitar”, spikasin Kokëdhima, Ndoka dhe Mediu

Sot është zhvilluar një tryezë me disa nga opozitarët e vendit ku u diskutua situata e krimit dhe drogës në Shqipëri.

Agjensia LSA ka fotografuar hyrjen e disa prej themeluesve të Frontit Opozitar që kërkojnë largimin e qeverisë “Rama” duke e konsideruar si të lidhur me krimin.

Ndër ta spikasin Fatmir Mediu, Vangjel Dule, Koço Kokëdhima apo Nard Ndoka.

Comments

comments

Rreth Redaksia

Gjej gjithashtu

Lufta kundër kancerit, ambasada e SHBA:Burrat mbështesin rozën

Ambasada e SHBA në Tiranë ka përzgjedhur si “foto dite’ për sot një moment, që …