Fillimi / Sport / Juventus do të luajë me fanellë speciale ndaj Beneventos

Juventus do të luajë me fanellë speciale ndaj Beneventos

Juventus feston 120 vjetorin e themelimit të klubit me fanella speciale. Skuadra e Juventusit, për nderë të 120 vjetorit të klubit, ndaj skuadrës së Beneventos do të luajë me fanellë të veçantë.

120 vite histori Bianconerët do t’i festojnë të dielën, me 5 nëntor, në përballjen ndaj Beneventos, takim në të cilin futbollistët e Juves do të mbajnë veshur një fanellë speciale.

Këtë fanellë do të kenë mundësi që ta kenë edhe tifozët. Kjo fanellë do të dalë në shitje për tifozët javën e ardhshme.

Comments

comments

Rreth Redaksia

Gjej gjithashtu

Coutinho refuzon skuadrën e madhe evropiane

Philippe Coutinho ka refuzuar transferimin në Paris Saint-Germain. Pas Neymarit dhe Kylian Mbappes, Paris Saint-Germain …