Fillimi / Aktualitet / Bota shqiptare / Mjegulla mbulon Kukësin, prek edhe Rrugën e Kombit

Mjegulla mbulon Kukësin, prek edhe Rrugën e Kombit

Kukësi është zgjuar mëngjesin e sotëm i mbuluar në mjegull.

Mjegull ka edhe në Rrugën e Kombit dhe autoritetet u bëjnë thirrje të gjithë drejtuesve të automjeteve që të kenë kujdes nëse do të qarkullojnë në aksin rrugor Kalimash-Kukës, pasi ka prani mjegulle të dendur, e cila krijon vështirësi në qarkullim.

Për fat të mirë, deri tani nuk raportohet për aksidente.

Comments

comments

Rreth Redaksia

Gjej gjithashtu

FOTOT/ Një rrugë e re për studentët, Bashkia rikonstrukton “Mustafa Lleshin”

Fillimi i vitit të ri akademik i ka gjetur studentët e “Qytetit Studenti” me një …