Fillimi / Lifestyle / Princ Leka e djeg me ‘naçut’, alkooli ‘lumë’

Princ Leka e djeg me ‘naçut’, alkooli ‘lumë’

Gjithmonë seriozë dhe shumë larg jetës së zhurmshme.

Jeta e familjarëve të monarkive kudo në botë është dukur e mërzitshme për shkak të rregullave strikte.

Këtë herë Princ Leka ështtë parë jashtë kornicave të Pallatit Mbretëror. Ai është parë krah reperit të njohur shqiptar Noizy.

Në tavolinë dallohen qartë shishet e alkoolit. Fotoja e tij nga jeta e natës është publikuar në Instagramin e Noizyt.

‘Më thuaj me kë rri, të të them se cili je’ ka shkruar Noizy krah fotos duke etiketuar dhe Princ Lekën.

Comments

comments

Rreth Redaksia

Gjej gjithashtu

Ermali e zëvendësoi me bionden seksi, ja si reagon Rasheli!

Ende pa u mbushur një javë nga largimi i bukuroshes Rashel Kolaneci nga emisioni “Xing …