Fillimi / Sport / Shaqiri gëzon Stoke Cityn

Shaqiri gëzon Stoke Cityn

Watford dhe Stoke City do të përballen sot, nga ora 16:00, në kuadër të xhiros së dhjetë të Premierligës.

Tabloidi britanik, The Guardian, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Për stoke Cityn nga minuta e parë pritet të luajë ylli kosovar, Xherdan Shaqiri. Ky i fundit nuk ka luajtur në ndeshjet e fundit shkaku i lëndimit.

Ai ka sanuar lëndimin dhe pritet të jetë gati për ndeshjen ndaj Watfordit.

Comments

comments

Rreth Redaksia

Gjej gjithashtu

Coutinho refuzon skuadrën e madhe evropiane

Philippe Coutinho ka refuzuar transferimin në Paris Saint-Germain. Pas Neymarit dhe Kylian Mbappes, Paris Saint-Germain …