Fillimi / Inovacion / Shpërthen Galaxy Note 7 i parë

Shpërthen Galaxy Note 7 i parë

Samsung arriti sukses në rikthimin në treg pas një fiasko me telefonat shpërthyes Galaxy Note7 vitin e kaluar dhe rritjen e të ardhurave deri në 9 për qind!, transmeton Indeksonline.

Në 2016, Samsung shpërtheu gjithandej nëpër botë. Një nga prodhuesit më të madh të telefonave celularë në botë ka kaluar nëpër krizën më të madhe

Gabimi i baterisë ka dëmtuar jo vetëm biznesin, por edhe reputacionin e kompanisë, dhe deri në tetor 2016 shitjet kanë rënë me 16 për qind!

Comments

comments

Rreth Kl Ma

Gjej gjithashtu

Oppo zyrtarizon modelin F5, sjell kamerën me inteligjencë artificiale

Pas një muaji me reklama dhe promovime, Oppo F5 është bërë zyrtar. Pasuesi i Oppo …