Fillimi / Lifestyle / Simoni dërgohet në spital pas aksidentit

Simoni dërgohet në spital pas aksidentit

Simon Cowell është dërguar në spital me leste pas një aksidenti që e ka pësuar në shtëpinë e tij në Londër.

The Sun raporton se producenti i njohur dhe gjyqtari në X Factor u alivanos dhe ra nga shkallët pasi po zbriste që të marrë pak qumësht të ngrohtë.

Cowell ende është në spital duke kryer analiza, ndonëse mendohet të jetë në gjendje stabile.

Comments

comments

Rreth Redaksia

Gjej gjithashtu

Dardani e Florenta kapen mat së bashku në dasmën e Labit

Këtë vit shumë fytyra të njohura publike gjetën personin e zemrës, disa prej tyre edhe …