Fillimi / Lifestyle / Skandal…Inis Gjoni ‘fluturon’ nga dritarja aktorin e njohur, si u mundua të fshihej ngjarja

Skandal…Inis Gjoni ‘fluturon’ nga dritarja aktorin e njohur, si u mundua të fshihej ngjarja

Çfarë po ndodh mes aktorëve…?

Pedonalja e Tiranës njihet ndryshe edhe si “vendparkimi” i aktorëve ku të gjithë sëbashku mblidhen e dikutojnë dhe kështu që s’kishte se si të shpëtonte dot që aty edhe informacioni që mesa duket paska patur shumë përpjekje të qëndrojë i fshehtë e të mos “merrte dhenë” nëpër media.

Nuk dihen ende arsyet dhe rrethanat e ngjarjes, por Inis Gjoni mësohet nga burime të sigurta prej rrethit të ngushtë të aktorëve, se ka hedhur nga dritarja aktorin e njohur Romir Zalla!

Nuk dimë ende se për çfarë dritareje bëhet fjalë, por ngjarja e mbajtur deri tani në heshtje të plotë, mësohet se ka ndodhur një nga ditët e kësaj jave, në Tiranë. Më shumë informacion rreth këtij skandali do përpiqemi të sigurojmë dhe publikojmë në vijim.

Comments

comments

Rreth Redaksia

Gjej gjithashtu

Ermali e zëvendësoi me bionden seksi, ja si reagon Rasheli!

Ende pa u mbushur një javë nga largimi i bukuroshes Rashel Kolaneci nga emisioni “Xing …