Fillimi / Aktualitet / VIDEO/ Akademia Politike e PS, Rama: Një histori tjetër suksesi

VIDEO/ Akademia Politike e PS, Rama: Një histori tjetër suksesi

Nga Akademia Politike e PS, kryeministri Edi Rama është shprehur se këtë vit do të jenë 120 studentë. “Kur kemi shpërndarë diplomat e para të akademisë politike, ne kemi qenë të sigurt se do të ishte një histori suksesi për PS dhe shumëkënd. Do te hapim dyert pa asnjë dallim. Politika nuk është një punë e keqe, por mund të bëjë shumë keq kur nuk i bën punët mirë” deklaroi ai.

Comments

comments

Rreth Redaksia

Gjej gjithashtu

Nisma “Ngjyrat e Shqipërisë”/ Bushati: Të rinjtë nuk e shohin Shqipërinë si kronikat e lajmeve apo politikanët

Nisma “Ngjyrat e Shqipërisë” (Colours of Albania), në edicionin e tretë të saj, është kthyer …