Fillimi / Lifestyle

Lifestyle

Kylie Jenner i sheh milionat e para nga shtatëzënia!

Nuk ka dyshim që lajmi më i përfolur në showbiz orëve të fundit është shtatëzania e Kylie Jenner. Ende pa bërë jehonë ky lajm, në adresë të modeles së famshme thuhet të kenë ardhur ofertat e para milionëshe. Dy agjensi të njohura raportohet t’i kenë ofruar oferta milionëshe asaj për …

Lexo më shumë »

Xhensila me fotografitë e reja të dasmës (Foto)

  Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku në fillim të muajit i dhanë fund beqarisë së tyre. Ata organizuan një festë të madhe që zgjati disa ditë, shkruan Indeksonline. Por edhe pse kanë kaluar pothuajse një muaj nga dasma e tyre, Xhensila prapë nuk po ngopet duke postuar fotografi të dasmës …

Lexo më shumë »

Katie Price: Burri më tradhtonte me dadon

Katie Price, fytyra e njohur në televizionin anglez ka bërë një deklaratë shokuese. Ajo ka deklaruar se burri i saj Kieran Hayler e ka tradhtuar me dadon në shtëpinë e tyre, shkruan Indeksonline. “Jam e sigurt që atij i ka pëlqyer seksi me dadon në tualet” tha Ketie. Pas kësaj …

Lexo më shumë »

Demi Rose, i heq të gjitha!

Format e saj të bëshme dhe gatishmëria për t’i treguar ato gjithmonë me guxim e kanë hedhur në krahët e famës ish-të dashurën bukuroshe të reperit Tayga. Format e saj të bëshme dhe gatishmëria për t’i treguar ato gjithmonë me guxim e kanë hedhur në krahët e famës ish të …

Lexo më shumë »

Kryeministri kanadez quhet “kloni” i Edi Ramës

Veshja e kryeministrit kanadez, Justin Trudeau komentohet vazhdimisht nëpër media. Kjo, për shkak të stilit të tij të veçantë. Ai nuk e ka fare problem të shfaqet me kollare, teksa në këmbë mbathë çorape me lloj-lloj figurash. Këto çorape të tij madje kanë edhe një emër. Ato quhen çorape në …

Lexo më shumë »

Demi Rose pozon topples në Ibiza (Foto)

Demi Rose me këtë dukje mund t’i bëjë xheloze miliona gra në botë. Secili mashkull që ka sy dhe ndjenja do të “ngushtohet” nga dukja e kësaj bukurosheje. Madje kur fotot e saj janë provokuese, edhe tejkalimi i kësaj situate duket më i vështirë.

Lexo më shumë »